.

idpet help 1

در دسترس بودن شناسنامه پت شما در هر مکان و زمانی میتونه یک مزیت مهم باشه، حالا اگر در کنار این ها به تمام آزمایشات و عکسبرداری ها و … پت دلبندتون هم دسترسی داشته باشید میتونه خیلی کاربردی تر هم باشه، مثلا وقتی به دامپزشک مراجعه میکنید دیگه نیازی نیست کلی کاغذ و عکس و… با خودتون همراه داشته باشین.
ثبت اطلاعات پت شما و شما به عنوان سرپرست اون شامل اطلاعاتی مثل نام، گونه، نژاد، سن و … که بسیار کامل تر از  شناسنامه های معمولی هست.
علاوه بر همه این ها شما 💳 کارت شناسایی و 🏷 تگ قلاده مخصوص پت خودتون رو دریافت میکنید و خودتون رو از حمل شناسنامه های قدیمی و کلی جواب آزمایش و عکسبرداری راحت میکنید و احتمال گم شدن پت دلبندتون هم به شدت کمتر میشه

💙ویژگی های آی دی پت:
🕑دسترسی ۲۴ ساعته: در هر زمان و مکانی تنها با اسکن بارکد شناسایی یا جست و جوی شماره آی دی پت میتوانید به اطلاعات پت خود دسترسی داشته باشید.
🏷 پکیج شناسایی: تمام چیزی که برای هویت پت های خود نیاز دارین، شامل کارت شناسایی، آویز قلاده و پروفایل آنلاین پت.
🩺 ثبت پیشینه پزشکی: خیلی اوقات ممکنه که اطلاعات و جواب های آزمایش مربوط به پت ها زیاد و دست و پاگیر بشه و یا گم بشن اما با آی دی پت علاوه بر مشخصات شناسایی، این امکان وجود دارد که کلیه جواب های آزمایش و عکسبرداری های پت شما هم ثبت بشن.

🔍 سامانه اعلام مفقودی: احتمال گم شدن پت ها یکی از نگرانی های همیشگی سرپرستان هست اما با آی دی پت در صورت گم شدن پت دلبندتان با اعلام در سایت برای شما اعلامیه مخصوص چاپ و در فضای مجازی اطلاع رسانی خواهد شد و فرد یابنده با استفاده از آویز قلاده آی دی پت میتواند به اطلاعات تماس شما دسترسی داشته باشد.
👨‍⚕️مشاوره دامپزشکی: پاسخ به پرسش های رفتاری و تغذیه ای شما به وسیله دامپزشکان و راهنمایی شما.

💙مراحل ثبت آی دی پت:

برای ثبت نام پت ها کافیه در صفحه اول سایت مراحلی که داخل اسلاید ها گفته شده رو انجام بدین و منتظر پیغام ما باشین به همین سادگی.

برای مشاهده اطلاعات شناسایی و پزشکی پت فقط کافیه که بارکد روی آی دی کارت یا تگ قلاده آی دی پت رو اسکن کنید و یا آی دی پت رو در سایت جست و جو کنید. 

بسته های آی دی پت شامل: 💳 کارت شناسایی، 🏷 آویز قلاده و 📘 شناسنامه آنلاین پت شما